vadjaisuri weblogo

Vadja ja isuri regilaulude väljaandes on avaldatud valik Ingerimaal elavate läänemeresoome põlisrahvaste vadjalaste ja isurite vanu laule. Valimikust leiab laulude tänapäevased helisalvestused eesti pärimuslauljate esituses ja mõned arhiivisalvestused.

Prindi

Stipendiumid

on . Postitatud rubriiki: Stipendiumid

 

Stipendiumikonkurss
05-07-2018

 

Kuulutame välja uue hooaja stipendiumikonkursi pärimus- ja rahvakultuuri loomingulisele stipendiumile.

 

Avaldused saata hiljemalt 31. augustiks 2018 aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või postiga Pepleri 27, 51010 Tartu. Avalduses anda lühiülevaade enda seotusest pärimus- ja rahvakultuuriga, kavandatavatest loomingulistest tegevustest eeloleval perioodil ja lisada kõik andmed: nimi, aadress, kontaktandmed (telefon, e-posti aadress ja kodulehe aadress, kui see on), pangakonto number ja nõusoleks isikuandmete töötlemiseks.

Konkursi võitjatega võtame ühendust ja täpsustame stipendiumilepingu sõlmimiseks isikukoodi (isikuandmete kaitse turvareeglite tõttu ei soovita me postitada isikukoodi koos kõigi ülejäänud andmetega). Stipendiumilepingut saab allkirjastada digitaalselt või paberil. Stipendium kehtib üks aasta.

 

 

Stipendiumikonkurss
02-01-2018

Kuulutame välja täiendava stipendiumikonkursi pärimus- ja rahvakultuuri loomingulisele stipendiumile.

Avaldused saata hiljemalt 31. jaanuariks 2018 aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või postiga Pepleri 27, 51010 Tartu. Avalduses anda lühiülevaade enda seotusest pärimus- ja rahvakultuuriga, kavandatavatest loomingulistest tegevustest eeloleval perioodil ja lisada kõik andmed: nimi, aadress, kontaktandmed (telefon, e-posti aadress ja kodulehe aadress, kui see on), pangakonto number.