Prindi

Sündmuste kultuuriline teenindamine

Kirjutas Rahvakultuur on . Postitatud rubriiki: seltsist

 

VÕIMALUSED
"Sündmuste kultuuriline teenindamine" kõlab ehk vanamoodsalt, ent sisu peaks olema kõigile arusaadav. TRAKSi liikmete, sõprade ja partnerite ringis on paliju seltse, vabaühendusi, ettevõtjaid, kollektiive ja üksikisikuid, kelle abiga saate stiilselt ja mõnusalt ilmestada mistahes üritust, mida korraldate!.
Lasteüritused
Võimalus kutsuda lasteüritustele mängujuht, kes haarab lapsed kaasa erinevatesse traditsioonilistesse tegevustesse - laulumängud, pillimängud ja palju erineviad käelisi arendavaid tegevusi. Lastel on huvitav ja lõbus ning sündmus on kindlasti muljeterikas ja meeldejääv. Sündmuse ajaks on võimalik rentida ka erinevaid ja arendavaid mänguasju.
Õhtujuhid
Võimalus kutsuda õhtujuht, kes hoolitseb sündmuse kultuuriprogrammi kava ja kvaliteedi eest, pidades silmas kas vanemaid traditsioonilisi stiile ja kombeid või tänapäevaseid tavasid. Õhtujuht ei ole tingimata "kõnemees" - ta võib olla ka käsitöömeister, rahvusroogade asjatundja, pilliõpetaja jne. Koostegemise võlu ei saa vist keegi eitada!
Ansamblid
Võimalus kutsuda üritust muusikaliste vahepaladega kaunistama erineva koosseisu, stiili ja repertuaariga folkansambleid. 
Üksikpillimehed
Alati ei pea olema "mees nagu orkester" selleks, et kaunistada pilliheli ja lauluhäälega mõnda pidulikku või olulist sündmust. TRAKSi vaateväljas on palju isikupäraseid ja säravaid pillimehi!

Tasu

Kuigi tegemist on mittetulundusühingu poolt osutatavate teenustega, on need teenused tasulised. Teenuste osutajad investeerivad teenitud tasu enda loomingulisse arendamisse. Teenuse hind sõltub ajast, kohast, kollektiivi suurusest, tegevustest, ühistegevuseks kuluvast materjalist ja veel paljudest asjadest, seega ei ole siin kindlat hinnakirja. 

Kõige lihtsam - kirjuta oma soovist meile ja me teeme parimad võimalikud pakkumised!